“Не в поліклініку ходила, а в дім ужасів…”, – скаржиться жінка з Тернопільщини

Наталія Гуцол з Бережанщини розповідає як під час проходження медогляду її дитина  налякалась психологині у районній лікарні.

Про це жінка розповідає на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Заходимо до психолога, сидить старенька бабуся за 80 років, з викривлиними ногами, і костилями, пройшовши до неї син злякався, і каже мамо я її боюся….

Сховався за шафу і каже не піду. Мамо мені страшно( ну чесно кажучи мені і самій не дуже приємно….”, – ділиться враженнями пані Наталя.

“Вийшовши на коридор, мене син питає: мамо то так виглядає баба яга? Старенька з кривою ногою в окулярах і костилями? А де її халат якщо вона лікарка? Чи вона таке старенька що вже не може одягнути його?

В дитини спрацювали асоціації)

Почувши це також постарша медсестра, починає кричати на мене, чого я виховую свого сина, порозпускала дітей, а потім він виросте і що дістанеться жінці, ти подивися яке розбаловане. Що ви йому дозволяєте…. Повилазять змалку на шиї до мамів жінок, і сидять, а ти тягни всьо на собі, а все починається з такого малого!!!

Я перепрошую, але не вам мене вчити як виховувати своїх дітей. І я пішла взявши сина за руку до наступного лікаря)

Але розумію, що зходивши до психолога, треба щераз піти до іншого😅

Нащо тримати на роботі працівника, який щодня приймає дітей, але навіть не бачить що пише(“, – скаржиться жінка.

“Я трохи в шоці, від того всього…
Коридори сипляться, фарба тріскає…
Не в поліклініку ходила, а в дім ужасів…”

У коментарях до допису матері скаржаться на аналогічні випадки зі своїми дітьми, які лякаються цієї лікарки і не хочуть проходити медогляд.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *