На Тернопільщині від ПЕДОФІЛА не можуть врятувати дитину бо нема доказів акту? (відео)

Мешканець  с. Трибухівці Бучацького району б’є на сполох. Чоловік розповідає, що після розлучення колишня дружина, матір трьох неповнолітніх дітей привела в дім іноземця, який взявся розбещувати 11-річну донечку.

Степан Черемшинський розповідає (відео Романа Довбенка дивіться ТУТ), що після розлучення жінка забороняла йому спілкуватися із дітьми: кожного разу викликала поліцію, коли чоловік  приходив до них. Крім того, намовляла їх телефонувати до поліції та скаржитися, що батько б’є матір. Як потім з’ясовували правоохоронці, – це було абсолютною неправдою.

Крім того, вона привезла із Африки араба, з яким перед тим довго спілкувалася у соцмережах, і залишає з ним маленьких дітей, поки сама їздить на заробітки до Польщі.

Згодом старша дівчинка стала скаржитися батькові на те, що чужий чоловік кличе її разом спати, пхає руку до трусиків та показує на телефоні відео для дорослих.

Дивну поведінку дитини помітили і в школі.

Викликали поліцію, дитина спілкувалася із психологом та підтвердила сексуальні домагання “вітчима”. Крім того, зняли побої. Як виявилось, збоченець не лише приставав, але і бив дітей шлангом.

Гроші, які батько давав на дітей, так до них і не потрапляли. Більше того, будинок, у якому живе колишня сім’я Степана Черемшинського, виставили на продаж за безцінь.

Чим закінчиться ця історія – поки що невідомо. Наразі діти і далі проживають із матір’ю та її співмешканцем,  у той час як батько, намагається зробити все можливе, аби врятувати їх від збоченця.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *