Тернополяни можуть в онлайн-режимі переглянути короткий аналіз програм ТОПових партій

Понад 4 години безперервного читання. Саме стільки часу потрібно витратити на те, аби перечитати передвиборчі програми всіх політичних партій. Для того, аби полегшити це завдання, в організації “Центр UA” створили спеціальний ресурс. Тут лише за декілька кліків можна в короткій і доступній формі дізнатися максимум про стратегії та плани тої чи іншої політичної сили.

Від політичних партій, які вже декілька скликань поспіль представлені у Верховній Раді, і до тих, чий політичний шлях тільки почався. Дослідження шокують – щоб самостійно ознайомитися з передвиборчими програмами усіх партій, потрібно витратити більше 4 годин на безперервне читання.

Українцям завдання вирішили спростити. Організація CENTRE UA, на базі сайту газети “Правда” створила ресурс на якому можна коротко ознайомитися з програмами 12 партій. Розробники кажуть, серед 21 політсили обрали ті, які за версіями різних соціологічних центрів займають лідируючі позиції у рейтингах. Координатори проекту кажуть, їм було важливо створити такий ресурс, бо виборці рідко знаходять час, а то і не знають, де шукати програми кандидатів і партій.

“Розробили інструмент порівняння політичних партій для того, щоб допомогти українському виборцю зробити раціональний вибір: не потонути в морі пустопорожніх обіцянок, не потонути в рекламних гаслах, а чітко і фіксовано ознайомлюватися з позиціяєю конкретної партії”, – розповідає Юлія Ковальчук, представниця ГО CENTRE UA у Тернопільській області.

У меню ресурсу є три рубрики, а саме: “Партії”, “Сфери політики” і “Тест”. Останній було створено для того, аби, відповівши на групу певних запитань виборець отримав інформацію про партію, яка підходить найбільше, зважаючи на його політичні погляди. Розробники наголошують: передвиборчі програми кожної з політичних сил однаковою мірою висвітлено в ресурсі.

“Однаково всі партії висвітлені: дані ми брали офіційні з програм ЦВК, які партії подавали і відшуковували в текстах програм  конкретні позиції з конкретних сфер політики за які відповідає парламент або Уряд”, – ділиться Юлія Ковальчук.

Зайшовши на сайт газети “Правда” в рубриці “Партії” користувачі можуть обрати будь-яку із запропонованих політичних сил, а потім в окремих рубриках дізнатись інформацію про план дій партії. Можна обрати і напрямки. Їх тут 25.

Розробники кажуть: мета проекту – зробити так, щоб 21-го липня на вибори українці йшли озброєні інформацією і впевнені у своєму виборі.

Тернополяни можуть в онлайн-режимі переглянути короткий аналіз програм ТОПових партій

Тернополяни можуть в онлайн-режимі переглянути короткий аналіз програм ТОПових партійПонад 4 години безперервного читання. Саме стільки часу потрібно витратити на те, аби перечитати передвиборчі програми всіх політичних партій. Для того, аби полегшити це завдання, в організації "Центр UA" створили спеціальний ресурс. Тут лише за декілька кліків можна в короткій і доступній формі дізнатися максимум про стратегії та плани тої чи іншої політичної сили. Більше – в сюжеті Khrystyna Lutsyk. Від політичних партій, які вже декілька скликань поспіль представлені у Верховній Раді, і до тих, чий політичний шлях тільки почався. Дослідження шокують – щоб самостійно ознайомитися з передвиборчими програмами усіх партій, потрібно витратити більше 4 годин на безперервне читання. Українцям завдання вирішили спростити. Організація CENTRE UA, на базі сайту газети "Правда" створила ресурс на якому можна коротко ознайомитися з програмами 12 партій. Розробники кажуть, серед 21 політсили обрали ті, які за версіями різних соціологічних центрів займають лідируючі позиції у рейтингах. Координатори проекту кажуть, їм було важливо створити такий ресурс, бо виборці рідко знаходять час, а то і не знають, де шукати програми кандидатів і партій.

Опубліковано Т1 Новини Середа, 10 липня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *