На Тернопільщині вандал знущається над пам’ятником Небесній Cотні та воїнам АТО

Через п’ять років після Революції Гідності в Україні все частіше вандали паплюжать пам’ять про загиблих на Майдані Незалежності.


Багатьох шокував допис відомого на теренах Борщівщини активіста та військового із смт. Скала-Подільська Анатолія Дорожа, пише Звістка.

Ці світлини зроблені минулої п’ятниці. Отримавши дзвінок, що якийсь вандал потрощив цеглиною лампадки біля Меморіалу Героям, приїхав та прибрав потрощене. Наступного дня шукали “хероя” (знайшлися очевидці, які бачили його поруч з цеглинами в руках), проте, на його щастя, не знайшли… Тільки що отримав черговий дзвінок: знову побиті лампадки і безлад біля пам’ятника Небесній Cотні та воїнам АТО…
Тепер чітко знаю прізвище цього… САФ’ЯНЮК Ігор Титович, житель нашого містечка. Знаю, що це не єдиний його “подвиг” у містечку: був ще магазин, школа тощо. 

Звертаюся до нашої влади, особисто до МИРОНЧУКА Віктора Павловича та дільничного інспектора (якщо він у нас є): ЩО цей покидьок ще має зробити, щоб його притягнули до адміністративної чи кримінальної відповідальності або ж направили на примусове лікування?

Якщо не буде завтра ніякої реакції з боку влади, ми таки його знайдемо…
Якщо хтось ще має факти злочинних дій цього типа будь ласка озвучуйте під дописом. 

Р.S. Для мене особисто цей Меморіал важить надто багато. Надто багато в нього вкладено: фізичних та моральних сил. Вся громада брала участь у його створенні. А відриття відбулося наступного дня після отримання звістки про першого загиблого воїна Борщівщини…“,-написав на власній сторінці Анатолій Дорож .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *