Обережно! Небезпека захворювання через користування кондиціонером

Захворіти через кондиціонер можна у випадку, якщо вчасно не почистити його фільтри. Тоді в них починає накопичуватися конденсат. Ця речовина є ідеальним середовищем для розмноження хвороботворних бактерій. Разом із охолодженим повітрям вони потрапляють до організму людини й провокують різноманітні захворювання.

У брудних фільтрах також люблять оселятися пилові кліщі. Вони провокують розвиток астми й алергії. Пише zn.ua.

Від надмірної вологи фільтри кондиціонера часто покриваються пліснявою. Потрапляючи до дихальніх шляхів, вона викликає кашель, нежить і задуху.

Забруднене повітря з кондиціонера здатне також викликати синдром “закритих приміщень”. Симптомами цього стану є подразнення слизових оболонок, важке дихання, швидка втомлюваність, головний біль, безсоння. Щоб уникнути його появи, слід частіше провітрювати приміщення й час від часу виходити на свіже повітря.

Правила користування кондиціонером, які дозволять уникнути проблем зі здоров’ям:

1. Регулярно чистити кондиціонер і вчасно міняти фільтри.

2. Не сидіти під потоком повітря, інакше є ризик отримати запалення нервів або м’язів.

2. Уникати різкого перепаду температур: від переохолодження послаблюється імунітет, що змушує наявні в організмі бактерії активізуватися.

3. Час від часу вимикати кондиціонер і провітрювати приміщення, регулярно проводити вологе прибирання. Це дозволить підтримувати нормальну вологість повітря й тим самим уберегтися від подразнення дихальних шляхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *