Батько Катерини Гандзюк нагадав Зеленському про використання її імені під час виборів

Батько вбитої радниці мера Херсона Катерини Гандзюк Віктор публічно звернувся до президента Володимирп Зеленського із закликом позначити свою позицію щодо цього резонансного злочину. Віктор Гандзюк констатував, що зміна президента не позначилася на ситуації з розслідуванням.

“За примхою прокурорів безпідставно змінені статті звинувачення, тому що прокурорам так простіше, вигідніше. Виконавці отримали смішні вироки, як за крадіжку велосипеда. Організатори за кордоном і ще не в міжнародному розшуку. Замовники на волі, одні керують областю, інші, кажуть, збираються до парламенту… Прокуратура посилає в СБУ. СБУ киває на прокуратуру. Не вистачає фактів або повноважень? Та ні, як завжди в нашому суспільстві, не вистачає політичної волі. Всі чекають думки президента. Ви мовчите”, – йдеться у відкритому листі Віктора Гандзюка, опублікованому на його сторінці у Facebook у середу, 19 червня.

Батько вбитої нагадав, що в ході виборчої кампанії Зеленський дорікав п’ятому президенту України Петрові Порошенку за те, що справа Гандзюк досі не розкрита, – пише ZN,UA. Однак після виборів жодного разу не згадав про неї. У зв’язку з цим Віктор Гандзюк наполягає на зустрічі з главою держави у присутності активістів ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

“Я хочу зустрітися з президентом разом з тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер і журналістів. У нас є дуже важлива розмова і у нас всього одна мета – покарати винних у вбивстві. Балотуючись, Володимир, ви вимагали від Петра Порошенка покарати вбивць Каті. Сьогодні президентом стали ви. Вбивці досі не покарані”, – підсумував батько Катерини Гандзюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *