Експерт у Тернополі назвав ключові чинники, які вплинуть на перебіг виборів до ВРУ (відео)

Літо і вибори. 21 липня – саме цього дня вперше в історії України відбудуться літні дострокові вибори народних депутатів. Політичні експерти кажуть, літо – найважчий час для виборів.

Дострокові вибори депутатів ВР. Такий процес для України новий – саме дострокових парламентських в літку – ще не було. Як відомо обиратимуть нову Верховну раду влітку, 21 липня. Експерти цей період називають складним для партій. Адже робота з електоратом влітку не легка. Перевага тут, вважає політичний експерт Віталій Цимбалюк, є у політсили “Слуга народу”. Попри сезон відпусток люди прийдуть і проголосують за неї, адже електорат партії нинішнього Президента продовжить хвилю підтримки Глави держави

– А от другі партії. Чи зможуть вони акумулювати весь свій електорат і прийти влітку, не забуваємо, що це період відпусток, городів і відпочинків, чи люди зможуть прийти і проголосувати в кінці липня ту чи іншу політичну партію, – каже політичний експерт Віталій Цимбалюк.

Експерт у Тернополі назвав ключові чинники, які вплинуть на перебіг виборів до ВРУ

Експерт у Тернополі назвав ключові чинники, які вплинуть на перебіг виборів до ВРУЛіто і вибори. 21 липня – саме цього дня вперше в історії України відбудуться літні дострокові вибори народних депутатів. Політичні експерти кажуть, літо – найважчий час для виборів. Що ж буде головним для партій, аби подолати 5%-й бар’єр і пройти у парламент – дізнавалась Яна Полухіна. Дострокові вибори депутатів ВР. Такий процес для України новий – саме дострокових парламентських в літку – ще не було. Як відомо обиратимуть нову Верховну раду влітку, 21 липня. Експерти цей період називають складним для партій. Адже робота з електоратом влітку не легка. Перевага тут, вважає політичний експерт Віталій Цимбалюк, є у політсили "Слуга народу". Попри сезон відпусток люди прийдуть і проголосують за неї, адже електорат партії нинішнього Президента продовжить хвилю підтримки Глави держави- А от другі партії. Чи зможуть вони акумулювати весь свій електорат і прийти влітку, не забуваємо, що це період відпусток, городів і відпочинків, чи люди зможуть прийти і проголосувати в кінці липня ту чи іншу політичну партію, – каже політичний експерт Віталій Цимбалюк.

Опубліковано Т1 Новини Пʼятниця, 14 червня 2019 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *