Затори та порушення правил через ремонт Гаївського мосту

На Гаївському мості у Тернополі знову великі затори. Тепер це пов’язано із нещодавно поставленими обмежувачами руху. Через них водії мікроавтобусів не можуть проїхати і розвертаючись, створюють незручності іншим кермувальникам. Інші ж – стараються будь-яким способом подолати таку перепону. Місцеві водії вважають, що доцільніше було б поставити такі обмежувачі, які б не дозволять проїжджати лише габаритному і важкому транспорту. Повідомляє Т1 Новини.

Це вже 3 обмежувач на цьому місці. Він мав би захистити міст під час ремонту від важкого і габаритного транспорту. А ось – звичайний бус, категорії В. За всіма правилами дорожнього руху водій такого авто має право перетинати це перехрестя, але на практиці – вони не влазяться.

Схожих ситуацій за 2 години ми з оператором помічаємо щонайменше 20. Виглядає кумедно, адже імпровізації водіїв не має меж – кожен кермувальник все ж вірить, що саме його авто поміститься під обмежувачем.

Тим часом водії легківок помітно нервують. Їх авто має повне право і можливість проїхати Гаївським мостом, але через марні спроби власників мікроавтобусів – усі змушені стояти в корках, а то й чекають поки бус, якому не вдалось проїхати – розвернеться, щоб об’їхати перехрестя.

І навіть водії двоколісних транспортних засобів обурені. Кажуть, що такі обмежувачі лише ускладнюють рух і необхідності в них не бачать.

“Аавтобус, маршрутка, які мають право сюди їхати, вони не можуть проїхати. А КАМАЗ з піском, щебенем, який важить близько 15 тонн, він сідає і елементарно проїжджає, тому що він низьким є через вагу”, каже водій Володимир.

Не на камеру водії розповідають, що українські кермувальники завжди знаходять вихід з ситуації – порушують заборони, не помічають знаків, чи об’їжджають тротуарами та узбіччям. Тим паче, через таку не стабільну і непередбачувану ситуацію, на Гаївському перехресті часто трапляються ДТП.

Тим часом у міській раді кажуть – є спеціальне рішення виконавчого комітету. Такі обмежувачі і саме висотою 2.5 метри повинні стояти на Гаївському перехресті. Пояснюють це тим, що міст є аварійним, і на ньому заборонено проїжджати великогабаритним транспортним засобам. Це тимчасово, допоки не завершаться ремонтні роботи.

Нагадаємо, це вже 3 обмежувач руху на Гаївському мості. 2 попередніх великогабаритні транспортні засоби зносили і руйнували намагаючись все ж проїхати. Скільки часу простоїть цей найнижчий і вже третій – побачимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *