Фахівці розповіли тернополянкам про переваги 3D ультразвукової діагностики (відео)

Ультразвукова діагностика є найбільш безпечним та інформативним методом обстеження майбутньої мами. У більшості країн світу, зокрема і в Україні, фахівці рекомендують робити УЗД щонайменше тричі за усю вагітність.

У «Клініці професора Стефана Хміля» вагітним пропонують 3D УЗД діагностику. Цей метод має ряд переваг перед звичайним УЗД дослідженням, бо на ранніх термінах вагітності дозволяє виявити різні патoлогії у розвитку плоду.

«На ранніх термінах ми можемо сказати дуже багато. Особливо це стосується 12 тижнів першого скринінгового УЗД, коли ми вже можемо подивитися будову серця, – пояснює лікар акушер-гінеколог, спеціаліст УЗД, лікар пренатальної діагностики Тетяна Михайлова. – Стоїть зараз питання про те, що ми зараз повинні ставити вади серця. Про таке раніше ніхто не міг мріяти, коли ми могли тільки подивитися, чи є 4 камери, і чи є серцебиття чи немає. На даний час ми ставимо вади серця. Основне, що нас цікавить, – вади, які становлять загрозу життю дитини і через них практично неможливо далі продовжити вагітність».

Фахівці розповіли тернополянкам про переваги 3D ультразвукової діагностики

Фахівці розповіли тернополянкам про переваги 3D ультразвукової діагностикиУльтразвукова діагностика є найбільш безпечним та інформативним методом обстеження майбутньої мами. У більшості країн світу, зокрема і в Україні, фахівці рекомендують робити УЗД щонайменше тричі за усю вагітність. У «Клініці професора Стефана Хміля» вагітним пропонують 3D УЗД діагностику. Цей метод має ряд переваг перед звичайним УЗД дослідженням, бо на ранніх термінах вагітності дозволяє виявити різні патoлогії у розвитку плоду.«На ранніх термінах ми можемо сказати дуже багато. Особливо це стосується 12 тижнів першого скринінгового УЗД, коли ми вже можемо подивитися будову серця, – пояснює лікар акушер-гінеколог, спеціаліст УЗД, лікар пренатальної діагностики Тетяна Михайлова. – Стоїть зараз питання про те, що ми зараз повинні ставити вади серця. Про таке раніше ніхто не міг мріяти, коли ми могли тільки подивитися, чи є 4 камери, і чи є серцебиття чи немає. На даний час ми ставимо вади серця. Основне, що нас цікавить, – вади, які становлять загрозу життю дитини і через них практично неможливо далі продовжити вагітність».

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 21 травня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *