У Чорткові гостювали діти із Польщі

На запрошення директора Чортківського міського комунального центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» Ірини Григораш, за програмою обміну до Чорткова завітали вихованці спеціалізованого шкільного виховального осередку із польського міста Седльце.
Дев’ятеро дітей із двома вихователями – Монікою та Анною – приїхали в Україну на декілька днів, щоб познайомитися із своїми однолітками, дізнатися більше про Україну та Чортків і весело провести час. Вчителі з Польщі мають змогу обмінятися освітнім та реабілітаційним досвідом із своїми колегами з центру «Дорога в життя».
Діти з радістю побували в гостях до міського голови Володимира Шматька. Очільник міста розповів, що у Чорткові вже декілька років діє реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю «Дорога в життя». Тут діти отримують належну увагу та кваліфіковану допомогу від чуйних і досвідчений вихователів. Міська влада намагається створити дітям всі належні умови, зокрема зараз проводиться ремонт приміщень, а у близьких планах – купівля спеціалізованого автобуса тощо.
Дітвора з Польщі ще декілька днів перебуватиме в Україні. Польські гості знайомились із Тернополем, відвідали театр та прогуляються містом.
Дітивідвідали Чортківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, поспілкувалися з однолітками.
Представники польського реабілітаційного центру навзаєм гостинно запросили вихованців та їх наставників із Чортківського центру «Дорога в життя» у гості, у містечко Седльце для подальшої плідної співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *