У Тернополі облаштують нестандартний “Дім ветерана”

“Дім ветерана” облаштують у Тернополі, де для бійців АТО мають бути створені всі умови для навчання і відпочинку.

Координатори цього проекту зазначають, що в Тернополі будинок такого зразка будуватимуть вперше. Вони кажуть, що облаштують центр відпочинку і дозвілля для ветеранів АТО на місці кафе «Плай», – пише «Ternopil.eu».

Керівник Всеукраїнської ветеранської спілки добровольців у Тернопільській області Назар Сарабун пояснює, що зазвичай реабілітаційні центри роблять за містом, але в такі заклади ветерани не дуже хочуть їздити і знаходитись там. З огляду на це заклад для бійців у Тернополі вирішили облаштувати по-іншому і назвати «Ветерано Хоум». Центр має стати затишним місцем для ветеранів, куди водночас можуть прийти їх сім’ї і рідні.

У «Домі ветерана» згідно з проектом має бути платформа як для праці, так і для дозвілля. Туди входять спортивний зал, лекторій, кімнати відпочинку і коворкінгу. Ветеран Роман Безкостий каже, що в такий спосіб ветерани можуть зібратись в тому місці, де їх зрозуміють. У “Домі ветерана” вони можуть поділитись своїми способами чи планами щодо реабілітації в житті. Такий центр допомагатиме їм пристосуватись на мирній території.

Психотерапевт Олег Гуковський пояснює, що має великий досвід співпраці із ветеранами, тому про проект з облаштування майданчика для реабілітації бійців підтримав відразу. Він додає, що таке місце фізично повинно існувати, адже там кожен відчуватиме себе «своїм» і зможе говорити на теми, які наболіли.

На сьогоднішній день координатори проекту «Дім ветерана» у пошуках спонсорів для завершення ремонтних робіт. Вони кажуть, що необхідно тільки закупити матеріали, а військові і самі облаштують центр, бо вміють не лише воювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *