Степан Барна відвідав завод СЕ Борднетце в Чорткові: Ще три роки тому ніхто не вірив, що тут буде потужний завод, а сьогодні на ньому уже працюють майже 2 тисячі працівників

“У 2016 році ніхто не вірив, що тут буде підприємство з німецько-японськими інвестиціями, тому що тут були руїни Чортківського ремзаводу. У 2016 році спільними зусиллями обласної державної адміністрації, Президента України Петра Порошенка ми зробили кроки разом з інвесторами, щоб створити у Чорткові нові робочі місця і вже в грудні 2016-го нам вдалося відкрити завод СЕ Борднетце, на якому сьогодні працюють 1700 осіб”, – наголосив голова ТОДА Степан Барна, оглядаючи дане підприємство під час робочої поїздки на Чортківщину.

Сьогодні середня заробітна плата на заводі – 9-10 тис. грн. Підприємство сплатило майже 65 млн. грн податків до всіх рівнів бюджетів. “На цьому підприємстві люди мають можливість працювати і не їхати за кордон, – каже Степан Барна. – Таке ж підприємство працює у Байківцях. Сумарно на обох заводах працюють понад 4 тис. осіб. І вакансії ще є. Сподіваюся, що спільна політика СЕ Борднетце, державної влади, органів місцевого самоврядування й надалі будуть спрямовані на те, щоб забезпечити функціонування цих заводів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *