Голова ТОДА побував на будівництві сільської амбулаторії в Зозулинцях

В межах стратегії реалізації проекту сільської медицини в області планується будівництво 19 сільських амбулаторій. Одна з них – в селі Зозулинці Заліщицького району. Як триває будівництво побачив голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Заліщицький район.

“Це амбулаторія, яка розрахована не тільки на лікувальні приміщення, а є також приміщення для проживання сімейного лікаря. Для нас важливо в рамках цієї стратегії підвищити рівень надання медичних послуг первинного рівня. І ці амбулаторії мають це зробити, – наголошує голова області. – Вони будуть забезпечені новими автомобілями, такий уже передали у дану амбулаторію, і також передбачається придбання обладнання”.

“Ми маємо працювати на профілактику захворювань, а не на усунення наслідків цих захворювань. Це дасть можливість зекономити кошти і зробити область здоровішою”, – переконаний Степан Барна.

Старе приміщення, яке сьогодні використовується як амбулаторія, планують переоблаштувати під готель, що дасть зможу розвивати туризм на Дністрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *