Біля Теребовлі встановили новий туристичний знак

При в’їзді до Теребовлі встановили перший дорожній туристичний знак. На ньому зображені два туристичні об’єкти Теребовлянської громади: замок і віадук.

Встановлювали знак з ініціативи Туристично-інформаційного центру м. Теребовлі. Такий же знак встановлюють зі сторони Тернополя. Про це повідомили на Facebook-сторінці ТІЦ.

“Думаємо, що такий знак приверне увагу до нашого міста, до нашої громади і привабить туристів”, – розповідає керівник туристичного центру Степан Зелінський.

Зазначимо, Теребовлянський замок, один з найстарших в Україні, веде свою історії з IX століття. В 2008 році за розпорядженням Кабінету міністрів України Теребовлянський замок був включений до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Плебанівський віадук – пам’ятка архітектури, залізничний міст, розташований неподалік села Плебанівки Теребовлянського району Тернопільської області. Побудований понад 120 років тому. Свій початковий вигляд йому вдалося зберегти завдяки надійній кам`яній кладці і дев’яти високим аркам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *