У Тернополі пройде марш у вишиванках

23 травня в Україні відзначатимуть День Героїв – свято, яке встановили на честь українських бійців, що захищали територіальну цілісність країни.

З нагоди свята у місті пройде чимало цікавих та патріотичних заходів. Зокрема, 23 травня о 10 годині ранку на Микулинецькому кладовищі відбудеться покладання квітів до могил загиблих воїнів. В цей же день в 16 годині дня вулицями міста пройде урочиста хода за участі тернополян, депутатів, представників міської ради, громадських організацій, учнів та студентів. Всі учасники заходу одягнуть вишиванки? – пише «Ternopil.eu».

Марш у вишиванках розпочнеться з бульвару Данила Галицького, далі вирушить через проспект Степана Бандери до площі Героїв Євромайдану. Завершиться велелюдна хода патріотичним концертом на площі.

Окрім цього патріотичні заходи пройдуть у школах та бібліотеках міста. Зокрема, в планах проведення уроків мужності та звитяги, на які запросять учасників АТО, тематичних виставок, лекцій, також тернополянам запропонують переглянути художні та документальні фільми про силу духу та патріотизм українського народу.

Варто додати, що День Героїв в Україні відзначають щорічно, таким чином вшановуючи пам’ять українських борців за незалежність, починаючи з часів Київської Русі до сьогоднішніх часів. Наразі свято офіційно не встановлене на державному рівні, однак з кожним роком до його святкування долучається все більше представників органів місцевого самоврядування.

При цьому, зазвичай День Героїв святкують цілий тиждень, приурочуючи до цього дня різноманітні заходи. До 1992 року свято відзначали підпільно. З проголошенням незалежності України воно набуло розголосу. Національно-патріотичні організації висувають ініціативи, щоб День Героїв зробити офіційним святом, однак наразі такі ініціативи так і не втілені в життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *