Тернопільським рибалкам нагадують, що нерестова заборона триває

В управлінні муніципальної інспекції Тернопільської міської ради нагадують, що нерестова заборона триває до 11 червня.

«Просимо всіх рибалок дотримуватись усіх правил норм лімітів щодо вилову риби на території міста Тернополя та нагадуємо, що за порушення правил рибальства передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність із відшкодуванням збитків нанесених державі», – йдеться у повідомленні.

З початку 2019 року інспектори управління муніципальної інспекції здійснили 18 нічних рейдів по виявленню порушень правил рибальства.

У ході перевірок зафіксовано близько 45 порушень, 11 з яких задокументовано адміністративними протоколами та передано на розгляд уповноваженим органами для накладення адміністративних стягнень.

– З 11 квітня на території Тернопільської області проходить весняно-літня заборона (нерест), в цей період дозволяється вилов риби лише на відведених ділянках водойм, визначених Державним агентством рибного господарства у Тернопільські області, – інформує Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради. – На сьогоднішній день на Тернопільському озері та водойм гідропарку Топільче виявлено та задокументовано 20 порушень правил любительського і спортивного рибальства, два з яких є грубим порушенням – протоколи передано на розгляд в міськрайонний суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *