Діти з Тернопільщини посіли друге місце у престижному змаганні в Києві

Десять чортківчанок віком від 9-ти до 12-ти років не вперше з успіхом повертаються із Києва з всеукраїнських змагань Art Dance, де цього разу посіли другу сходинку у суперфіналі. Це одне із найголовніших танцювальних змагань в Україні, виступи учасників яких оцінюють відомі хореографи.

Дівчата – учасниці групи ProSvit колективу Real Dance Studio, що працює у Чорткові. Зараз у групі 10 учасниць – діти з Чорткова та села Біла Чортківського району. На змагання група їздить всередньому раз на місяць. Група танцює у стилі contemporary та modern jazz, – повідомляє Чортків.City.

У 2017-му році ProSvit потрапив у топ-7 найкращих номерів України.

Минулого року група стала першою і виграла кубок Золотий чемпіон України-2018.

На останніх змаганнях, що відбулися минулого тижня, ProSvit пройшов у суперфінал та посів друге місце. Виступи учасників оцінювали журі, у складі яких були відомі хореографи: Влад Яма, Руслан Махов, Грег Чапкіс, Олена Шоптенко та Олександр Лещенко.

До слова, два місяці тому, 17-го березня,  дівчата брали участь у міжнародних змаганнях з танцю World of Dance, де з-поміж 36-ти команд зайняли друге місце. Змагання відбувалися у всіх категоріях. За віковим складом ProSvit був одним з наймолодших. Першу позицію виборов колектив, який танцював хіп-хоп. У складі журі тоді були хореографи інших країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *