У Тернополі організують флешмоб до Дня вишиванки

День вишиванки усі традиційно святкують 16 травня. Тернополяни теж долучаються до флешмобу “Покажи свою вишиванку” з нагоди цього свята. Для цього потрібно опублікувати фото у вишитій сорочці в соцмережі з хештегами #моя_вишиванка_окраса_моя.

Після цього потрібно прийти на зустріч до пам’ятника Соломії Крушельницькій для спільного великого фото у вишитих сорочках, – пише «Ternopil.eu».

Цей флешмоб організовує ГО «Ділові українські жінки в Тернопільській області», а Олеся Чванкіна як одна з віце-президентів ГО каже, що дійство в такому форматі роблять вперше. Вона ж додає, що цьогоріч у них виникла ідея зробити спільне фото усіх тернополян, а не тільки учасниць організацій. До флешмобу запрошують всіх бажаючих, які в цей день одягнуть вишиванки. Для участі заохочують і дітей.

Тим, хто бажає долучитись до флешмобу потрібно вранці 16 травня одягнути вишиванку, сфотографуватись і викласти світлину в соцмережах з хеш-тегами #моя_вишиванка_окраса_моя та #ДУЖ_Тернопіль. О 13:00 потрібно прийти до пам’ятника Соломії Крушельницькій, де на місці зроблять фото у вишиванках з учасниками флешмобу.

Також за найкраще фото у вишиванці можна отримати сертифікат на 500 грн. і коробку Raffaello. Для того, щоб взяти участь в розіграші і виграти подарунок потрібно підписатись на сторінку Від щирого серця у Facebook. Також на своїй сторінці треба викласти фото у вишиванці, яке має бути загальнодоступним, поставити хештег #ВсесвітнійДеньВишиванки і відмітити через @ сторінку, на яку підписались. Фото, що набере найбільше вподобань, і стане переможцем, якого оберуть 20 травня.

У флешмобі «Покажи свою вишиванку» можуть брати участь усі охочі, які вважають національний одяг актуальним і сучасним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *