Міста Тернопільщини та Київщини “побраталися”

Від неділі, 12 травня, у Чорткова з`явилося нове місто-побратим – Тетіїв, що на Київщині. Саме цього дня Чортківський міський голова Володимир Шматько разом з головою Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Русланом Майструком підписали угоду про партнерство між містами, – повідомляє сайт Чортківської міської ради.

Цей документ передбачає економічну та правову співпрацю, розробку і реалізацію спільних культурних проектів, обмін досвідом, взаємодію у розвитку відносин в галузі освіти, медицини, релігії, спорту, туризму тощо. До речі, це вже друга така угода для Чорткова, адже минулого року містом-побратимом стала Гола Пристань, що на Херсонщині.

Підписання партнерської угоди відбувалось у часі святкувань 505-ї річниці Дня міста Тетієва, на якому побувала делегація Чортківської міськради на чолі з Володимиром Шматьком. Зокрема взяла участь в урочистому параді з нагоди Дня міста, побувала на відкритті інклюзивно-ресурсного центру, виставці картин тощо. На головній сцені Тетієва також виступив інструментальний ансамбль викладачів Чортківської міської музичної школи, привітавши місто-побратим зі святом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *