Степан Барна привітав медсестер з їх професійним святом

Урочистості з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри та 10-ої річниці Тернопільської асоціації медсестер відбулися в обласній психоневрологічній лікарні. Привітали представниць цієї професії, які з’їхалися на святкування з усієї області, керівники області.  

Загалом на Тернопільщині є 9 тисяч медсестер і медбратів. Тому це дуже чисельна та відповідальна професія. «Я вас вітаю з роботою, яку ви проводите, – звернувся до присутніх на урочистостях голова ТОДА Степан Барна. – Протягом останній п’яти років зміни в систсемі охорони здоров’я очевидні. Адже наша мета, як ми собі поставили, надання не тільки кількості, а й якості медичних послуг. І сьогодні ми маємо оновлену інфекційну лікарню в Тернополі, обласний перинатальний центр, кардіоцентр, оновленні відділення в університетській та психоневрологічній лікарнях, відновлені лікарні у районах. Ці спільні зусилля обласної влади та держави дають результат – і сьогодні ми уже говоримо про таке явище як медичний туризм, бо працюємо задля того, щоб пацієнти з нашої області та інших областей могли лікуватися тут, а не шукати допомоги деінде».

Саме тому, наголосив Степан Барна, маємо продовжувати уже розпочате, щоб вивести медицину Тернопільщини на відповідний високий рівень. «Тож усім успіхів і нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею», – побажав голова ТОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *