Учасники фестивалю зробили екологічну акцію

Юні учасники “КіноХвильки” є творчими та ініціативними у всьому, що показує їхня спільна екологічна акція. У рамках фестивалю «КіноХвильки», що проходив у Тернополі і представляв дитячі медіа-, кіно-, телепроекти і студії, посадили алею дерев.

Про це повідомляє «Тернопіль.нейм» з посиланням на інтернет-видання «Тернопільські новини».

Відома тернополянка Ольга Шахін теж долучилась до екологічної акції разом з учасниками і організаторами дійства. Вона є місцевим меценатом і всіляко підтримує кінематограф. Жінка пояснює, що ця сфера надасть дітям хороші можливості в майбутньому отримати цікаві професії і творчо себе проявити.

Ольга Шахін пояснює, що візуальне мистецтво дозволяє дітям не тільки більш широко розкрити свої таланти, а й сформуватися як гармонійним особистостям. Жінка додає, що тернопільська малеча дуже талановита. Для цього мають бути створені заходи, які сприятимуть розвитку задатків і здібностей дітей. Оскільки кіно розвивається напрочуд швидко, щорічний фестиваль «КіноХвилька» для молоді є дуже важливим. Він дозволяє учасникам визначитись із майбутньою професією і поміркувати над тим, в якому напрямку рухатись далі.

Ольга Шахін коментує, що спільна висадка дерев є доброю справою, бо це неоціненний досвід і плюс у карму. Це для неї важливо, бо так можна краще зрозуміти молодь, перейти на інший рівень спілкування та зрозуміти їхній світогляд. Ольга наголошує, що такою акцією вони зробили Тернопіль ще затишнішим і зеленішим. Вона вважає, що за кілька років вони будуть збиратись і ніжитись у тіні цих дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *