Тернопільський медичний університет отримав статус національного

Згідно з Указом Президента України від 17 квітня 2019 року, Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського отримав статус національного університету.

Це престижне визнання надається тим університетам, які відповідають усім критеріям національного рівня якості.

За результатами сертифікаційного аудиту, проведеного зовнішніми аудиторами компанії Бюро Верітас Сертифікейшн Україна, університет отримав сертифікат і гравертон міжнародного стандарту за здійснення освітньої та наукової діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів. Це підтверджує досягнення високого ступеня якості управління.

Нагадаємо, що Тернопільський медичний університет в останні роки посідав лідерські позиції в галузевому рейтингу Міністерства охорони здоров’я України серед медичних закладів вищої освіти.

Він один з кращих закладів вищої освіти України в рейтингу прозорості діяльності за версією Аналітичного центру CEDOS, постійно лідирує в рейтингу Webometrics ranking of world’s universities, є першим серед медичних закладів вищої освіти України за версією Міжнародного освітнього порталу «4 International Colleges & Universities».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *