Шукаєте роботу – у Тернопільській обласній службі зайнятості Вам допоможуть кар’єрні радники

У Будинку праці в Тернополі відбувся ряд тренінгів для працівників Тернопільської обласної служби зайнятості, які виконують функції кар’єрних радників.

Відкриваючи тренінги, директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук зупинився на важливості клієнтоцентрованого підходу в роботі служби зайнятості та введення інституту кар’єрних радників.

Тренінги провели заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості Олександра Островська та начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Валентина Нікуліна.

У цікавій інтерактивній формі працівники служби вели мову про особливості управління людиною власною кар’єрою на сучасному ринку праці, основні професійні компетенції кар’єрних радників та етапи їх підготовки до першої консультаційної зустрічі з шукачем роботи, про поглиблене профілювання, особливості складання індивідуального плану працевлаштування або плану надання послуг.

Присутні обговорювали проблемні питання, дискутували на тему «Кар’єрні траєкторії на ринку праці»; брали участь в інтерактивних рольових іграх «Стратегія працевлаштування», «Внутрішньо організаційні комунікації»; відпрацьовували вміння і навички із встановлення контакту та ефективної комунікації з клієнтом, а також техніки внутрішньо організаційної комунікації та надання послуг кар’єрним радником у конкретних робочих ситуаціях; разом з тренером аналізували помилки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *