Виплата субсидій “живими” грошима для мешканців Тернопілля продовжиться після опалювального сезону

Мешканцям Тернопільщини хвилюватися з приводу субсидій немає причин. Адже обидва механізми монетизації субсидій — готівковий та безготівковий, будуть існувати і після закінчення опалювального сезону.

«Рішення, що стосується монетизації субсидій, прописані законом України про житлово-комунальні послуги, прийнятому Верховною Радою України. Механізм монетизації урядом прийнятий двома постановами — один безготівковий, інший — готівковий. Ці механізми будуть існувати і надалі. Прийнятим бюджетом України коштів достатньо для забезпечення як готівкової, так і безготівкової субсидії. Тому по завершенню опалювального сезону обидва механізми субсидій будуть існувати і надалі», – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

За словами високопосадовця, громадянам, котрі добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги, отримуючи живі кошти, такі кошти будуть сплачуватися і надалі без будь-яких обмежень. А от ті, хто матиме заборгованість, будуть змушені спочатку погасити її.

«Тому що при наявності заборгованості їм не може бути перепризначена субсидія, але після сплати заборгованості або реструктуризації такої заборгованості їм протягом року буде виплачуватися субсидія у безготівковій формі», – наголосив міністр.

Джерело: https://ternopoliany.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *