Спортсменка з Тернопільщини завоювала 4 золота

Роксолана Будник здобула перемогу на чемпіонаті Європи з настільного тенісу. Дівчина на змаганнях представляла Україну у складі команди, де були спортсмени (молодь) з вадами слуху.

Про це пише «Я тернополянин» з посиланням на інтернет-видання «Доба».

Чемпіонат Європи проходив 8-10 квітня у Болгарії (м. Албена). Державнослужбовці із Заліщицької РДА Богдан Папушко і Володимир Гев’юк переможницю зустріли на пероні Чернівецького вокзалу.

Славно, що гімн України виконували сім разів із десяти, адже у всіх вікових категоріях до 15 і 18 років тенісисти перемагали. Вихованка Заліщицької ДЮСШ представила Україну на високому рівні, бо здобула чемпіонське золото.

У Роксолани Будник у загальному заліку медалей 4 нагороди. Перше «золото» вона здобула в особистому розряді до 15 років, а друге ‒ до 18 років. Інші нагороди вона отримала у парі з Міланою Ковальовою з Херсону до 18 років, а також у змішаному розряді з Максимом Овчаренком до 15 років.

До слова, спортсменка завоювала срібну нагороду у розряді до 18 років.

Роксолану як юну чемпіонку привітала матір Надія Степанівна. Вона стимулювала дочку розвивати талант, а також допомагала разом із учителями розкритись її здібностям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *