У Тернополі відбувся форум “МИ – реформи!”

Вчора, 12 квітня, у Тернополі відбувся форум “МИ – реформи!”.

На форумі керівник  Освітньо-аналітичного центру розвитку громад (ЦРГ) Максим Черкашин презентував учасникам проект “Тернопільська громада”, яка є частиною Дорожньої карти реформ Тернополя.

Проект  має на меті в ігровій формі ознайомити з інструментами громадської участі та інноваційними сервісами Тернопільської міської об’єднаної територіальної громади.

Також у Дорожній карті реформ Тернопільщини на 2019-2020 роки передбачено ще 2 ініціативи: Розробка та прийняття концепції “Smart City Ternopil” та “Моніторинг відвідування депутатами пленарних засідань сесій”.

Експерти із коаліції ГО “Тернопільський центр реформ”, спільно з представниками Тернопільської міської ради розповіли про:

  • Удосконалення порядку оренди комунального майна через систему “ProZorro.Продажі”;
  • Створення бази митців Тернополя;
  • Затвердження «Положення про Бюджетні слухання»;
  • Створення настільної гри «Тернопільська громада»;
  • Розробка схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • Проведення конкурсу з соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів;
  • Зміни до положення “Про громадський бюджет Тернопільської міської ради».

Присутні грантодавці поділилися інструментами співпраці громадськості з владою, міжнародними інституціями, донорськими організаціями, презентували можливості не лише для неурядових організацій, а й для представників органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що Форум “МИ – реформи!” організовує Коаліція громадських організацій «Тернопільський центр реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *