Тернополем пройде хресна хода

В неділю 14 квітня центральними вулицями Тернополя пройде багатотисячна хресна хода.

Повідомляє «Ternopil.eu» з посиланням на прес-службу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Захід відкриє богослужіння в архикатедральному соборі Тернополя о 15 годині дня. З четвертої години дня розпочнеться хресна хода  вірян. В ході процесії представники духовенства, місцевої влади та тернополяни пронесуть вулицями міста хрест. Очолить хресну дорогу Тернопільсько-Зборівський митрополит Василій Семенюк.

Так, відповідно до інформації організаторів процесії віряни пройдуть за маршрутом від архикатедрального собору, згодом по вулиці Руській до Театрального майдану. Після цього вулицею Листопадовою учасники процесії повернуться до храму.

Духовенство Української греко-католицької церкви запрошує приєднатися до хресної ходи усіх тернополян, незважаючи на конфесію.

В той же час у міській раді Тернополя розповіли, що в неділю центральні вулиці, якими пройде процесія, будуть перекриті для руху транспорту. Дорогу перекриють з 16 до 19 години. Зокрема, обмежать рух транспорту на вулицях Патріарха Йосифа Сліпого – вулиці Руській – бульварі Тараса Шевченка – Театральному майдані – вулиці Грушевського – вулиці Листопадовій. Також тернополян попросили тимчасово не паркувати автомобілі вздовж вулиць, де проходитимуть віряни.

Варто додати, що протягом 13-14 квітня Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній. Так, в суботу 13 квітня він прийме  участь у Всеношному бдінні в храмі Різдва Христового, що розпочнеться в 18 годині вечора. В неділю 14 квітня Предстоятель ПЦУ проведе ранішню літургію в храмі Бориса і Гліба.

В минулому році в хресній ході в Тернополі взяли участь близько 20 тисяч містян. Цьогоріч очікують не менше вірян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *