Виїзне засідання Ради регіонального розвитку у с. Байківці

Нещодавно у Будинку культури села Байківці відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку Тернопільського району. На ньому розглядалося лише одне, але надзвичайно актуальне і важливе питання: про хід децентралізації в регіоні, зокрема в Байковецькій громаді.

На зустріч з активом та мешканцями, а вони представляли всі села громади, завітали народний депутат України Тарас Юрик і голова Тернопільської районної адміністрації Олександр Похилий. Господарем зібрання був голова Байковецької громади Анатолій Кулик.

Тарас Юрик у своєму виступі розповів про ситуаціє в країні, про зрушення, які відбулися за останні роки в економіці та соціальній сфері держави. Найбільшим досягненням, яке кардинально змінило Україну, за його словами, стало впровадження децентралізації. Зокрема, народний обранець, зазначив, що якби зміни, які зараз відбуваються, розпочалися раніше, то війни у нас не було б. А все тому, що ми були б сильнішими. А також тому, що цього не захотіло б саме суспільство на Сході, котре б відчуло реальне поліпшення рівня життя в Україні.

Керівник Тернопільського району підтримав Тараса Юрика і навів конкретні приклади позитивних змін у Тернопільській області і в районі зокрема.

Про перші кроки децентралізації і про колосальні зміни, які вона принесла в громаду, розповів голова Байковецької громади Анатолій Кулик. Він, зокрема, згадав про ті тривожні дні, коли прийняття закону про децентралізацію було під зривом. І лише втручання Президента України та групи народних депутатів змогло переламати ситуацію.

Презентація реальних змін, які відбулися в Байковецькій громаді в останні роки, лише підтвердила, що процеси децентралізації є незворотними.

На завершення зустрічі народний депутат України Тарас Юрик та керівники району та громади відповіли на запитання учасників зібрання.

Джерело: https://bsr1653.gov.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *