Як Іванівська ОТГ шукає можливості для розвитку

В Іванівській громаді відбулася зустріч на тему: «ВІД НАС УСІХ ЗАЛЕЖИТЬ, ЯКОЮ НАША ГРОМАДА БУДЕ В МАЙБУТНЬОМУ!».  Більшість учасників заходу – молодь, яка може розвивати свою громаду, але ще не дуже добре розуміє як саме.

Гостя зі Львова – менеджерка проекту «Голос громади в місцевому врядуванні» Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ) Зоряна Стоцько –  детально розповіла про конкурс проектів від ЗУРЦ «Місцеві ініціативи для розвитку громад», про те як написати якісний проект і отримати грант, про залучення громадськості до розвитку громади.

Сільський голова Руслан Шафранович наголосив на важливості  участі громадськості, а в більшості –  молоді, у житті громади та про  перспективи її розвитку. Учасники висловлювали свої ідеї та побажання, а сільський голова пояснив можливість чи неможливість їх реалізації.

Учасники програми «Молодіжний працівник» ознайомили усіх із результатами online-анкетування молоді громади тамолодіжною політикою Іванівської ОТГ, зокрема, про створення Молодіжної ради. Також із присутніми обговорили план проведення фестивалю «Family Fest», який відбудеться в громаді 12 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *