Представники громад Тернопільщини навчалися у “Академії лідерства” в Польщі

Друга сесія навчань у “Академії лідерства для місцевого самоврядування” відбулася у Польщі (м. Кельце) минулого тижня. Вона реалізована та фінансується у співпраці з радою Європи, Фондом Місцевої демократії і програмою DOBRE.

Разом із тренерами Катаржиною Бричковською та Олександрою Целіщевою учасники навчалися основам вдосконалення організаційної системи місцевого самоврядування. Навчальні сесії “Емоційний інтелект”, “Підвищення якості роботи персоналу”, “Інновації в організації” тощо подарували учасникам неповторний досвід та корисні навички.

З метою перейняття досвіду у рамках “Академії лідерства” відбулися екскурсії, які показали польську реформу децентралізації у дії.

Завдяки їй тепер у ґміні Балтова (3,6 тис осіб) є Парк Юрського періоду, Парк мініатюр замків Польщі, океанаріум 5d, зоопарк площею 40 га, в ґміні Хенчіне (15 тис осіб) – Європейський центр геологічної освіти, в ґміні Моравіце (16 тис осіб) – сучасний кінотеатр та басейн.

Зміни стали можливі лише з величезним бажанням влади змінювати та змінюватися. Така трансформація можлива і в нас, залишається лише не боятися брати відповідальність та впевнено йти до мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *