У Великих Гаях відкрили сучасну амбулаторію (відео)

Першу в області сучасну амбулаторію відкрили у Великих Гаях у неділю, 17 березня. Реконструкцію здійснено на базі колишнього фельдшерсько-акушерського пункту.

Вартість проекту понад 10 млн грн, половина з яких – власні кошти громади.

На урочистому відкритті побували голова облдержадміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, народні депутати України Тарас Юрик та Роман Заставний, керівництво району, села та мешканці громади.

“Сьогодні ми починаємо процес відкриття амбулаторій у нашій області. Це результат цілеспрямованої політики всієї держави. З ініціативи Президента на розвиток сільської медицини спрямовано 6 млрд грн. Приємно констатувати, що крім цієї амбулаторії, у Тернопільській області будується ще 19 таких закладів. Передбачається й закупівля автомобілів для сімейних лікарів, а також відповідного обладнання. Ця стратегія має охопити 195 сільських амбулаторій Тернопільщини. Новий етап реформи медицини сьогодні дав можливість підняти заробітну плату для сімейних лікарів. Думаю, такі кроки здійснюються завдяки злагодженій позиції усіх гілок влади”, – акцентував голова ТОДА.

На тому, що такі зміни здійснюються завдяки успішним реформам наголосив під час свого виступу народний депутат України Тарас Юрик. За його словами, якщо раніше люди сумнівалися в успішності децентралізації, реформ медицини та освіти, то тепер їхня думка змінилася.

“Сьогоднішній захід яскраво говорить про те, що первинна ланка медицини різко розвивається. Лікарі мають тепер кращі можливості, збільшилася заробітна плата, а держава наповнює матеріально-технічні бази медичних закладів. Це наочний приклад успішної медичної реформи”, – зазначив депутат.

Після освячення приміщення усі охочі ознайомились із приміщенням та оснащенням амбулаторії. До слова, нова амбулаторія забезпечуватиме медичне обслуговування жителів кількох сіл, що входять до Великогаївської громади.

Відкриття Великогаївської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

Опубліковано Тернопільська обласна державна адміністрація Неділя, 17 березня 2019 р.

Джерело: http://www.oda.te.gov.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *