В Іванківському ДНЗ «Сонечко» провели семінар з національно-патріотичного виховання

Цього тижня в Іванківському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» (Скала-Подільська ОТГ) відбувся семінар працівників дошкільної освіти з національно – патріотичного виховання “Хай в серці кожної дитини  живе любов до України”.

З метою збагачення знань дітей про Україну як державу, національні символи, звичаї та обереги українського народу, вихователі дошкільного навчального закладу провели:

  • відповідно до програми «Українське дошкілля» – відкрите заняття у молодшій групі з використанням інноваційних технологій, спрямованих на сенсорний розвиток дітей -«Виховання дітей за програмою М.М. Монтессорі» (вихователь Яковишин О.Б.);
  • враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти щодо національно -патріотичного виховання, використано освітні лінії «Особистість дитини», «Дитина в соціумі. Люди.», «Педагоги – діти – родини» – захід за участю вихованців старшої групи (вихователь Головата Н.В.);
  • для формування соціально – морального розвитку дошкільнят у заході педагогами використано українські вірші, пісні, таночки, які виконували спільно діти старшої групи та вихователі ДНЗ – Кадуцький В.М., Жмуд Д.В., Федорчук І.В., Валій М.О.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *