У Тернополі відбудеться тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

1  квітня у рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті»  на базі Тернопільського національного педагогічного університету відбудеться тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти .


Тренінг проходить за підтримки Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Інституту вищої освіти НАПН України.

До участі запрошують фахівців із забезпечення якості вищої освіти, адміністративний персонал, науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів, роботодавців.

Долучившись до тренінгу, Ви зможете підвищити загальні та професійні компетенції, ознайомитися з сучасним набором інструментів внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості вищої освіти, переліком найголовніших університетських рейтингів як механізмів інтеграції української вищої освіти до ЄПВО.

Для участі у тренінгу до 28 березня потрібно зареєструватися та заповнити форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1TFG0CUo4b6ipHc8rf21mCVhvERenlQlvYqMiKDykRK8/edit

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *