Акція “Випускник” у Більче-Золотецькій школі

В рамках виїзного профорієнтаційного заходу в Більче-Золотецьку об’єднану територіальну громаду фахівці з профорієнтації за участю представника Борщівського бюро правової допомоги провели акцію «Випускник» для старшокласників Більче-Золотецької загальноосвітньої школи.

В ході заходу, Любов Гарбар, фахівець з профорієнтації Борщівської районної філії поінформувала про послуги служби зайнятості, актуальні професії та вакансії на місцевому ринку праці, повідомила про професії, які будуть затребувані у майбутньому, ознайомила з інтерактивним буклетом :«Навігатор вибору професії», який пропонує школярам покрокову інструкцію з вибору професії шляхом заповнення сторінок Навігатора.

Учні ознайомились з формулою правильного вибору професії “Хочу. Можу. Треба” та можливістю оцінити свої сильні сторони за допомогою профорієнтаційного комплексного тесту “Моя професія: консультаційна мережа”Тетяна Кучіра начальник Борщівського бюро правової допомоги провела бесіду з старшокласниками на тему: «Поняття булінгу, його ознаки та способи попередження».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *