Школярів Вишнівецької громади вчили реалізовувати успішні проекти

Шкільна молодь Вишнівецької ОТГ на базі Старовишнівецької школи вчилася свою маленьку ідею перетворювати в масштабний, успішний проект. Захід відбувався в рамках проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”, який реалізовує громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України , Агенцією регіонального розвитку в Тернопільській області АРРТО за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, Максим Черкашин презентував ряд успішних ініціатив, що з місцевого, локального рівня виросли до проектів всеукраїнського та міжнародного значення.

Захід мав надзвичайно насичену програму, де окрім теорії було застосовано практичні заняття, фахівцями були надані актуальні поради, як правильно оформляти необхідні документи задля переможного результату відбору заявки, отримання і правильне освоєння грантових коштів, врахування ризиків тощо. Спільно з учнями активно працювали директор Старовишнівецької ЗОШ I-III ступенів Ілона Миндзар, працівник школи Алла Кошак, представники ГО ЦВІТ та заступники Вишнівецького селищного голови Сергій Волохатий і Віталій Рись.

За доволі короткий проміжок часу учнівська молодь напрацювала хороші стартові ініціативи – організувати пересувний кінотеатр, літній табір та інші, і які мають всі шанси бути реалізованими і внести позитивні новації в суспільне та культурне життя Вишнівецької громади.

В свою чергу співорганізатор музичного фестивалю “Файне Місто” Рустам Ергешов розповів про історію створення музичного заходу, який сьогодні  вже є одним з найпотужніших українських фестивалів, візитівкою краю, де кожен відвідувач знайде улюблені напрямки музики, виконавців, дозвілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *