У Бережанах інформували осіб з інвалідністю про права і можливості

У Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели інформаційно-консультаційний захід для осіб з інвалідністю.

Гість заходу  –  начальник відділу з питань обслуговування людей з інвалідністю та ветеранів війни, контролю за правильністю призначення перерахунку та виплати пенсій управління соціального захисту населення Бережанського районного управління праці та соціального захисту населення Ірина Гунчак.

Присутні дізналися про послуги служби зайнятості, можливості навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти ДСЗУ, про правила прийому та направлення людей з інвалідністю до реабілітаційних центрів України.

Ірина Гунчак поінформувала про нормативно-правову базу щодо працевлаштування таких людей, про забезпечення технічними засобами реабілітації, санаторно-курортне лікування, можливість забезпечення автомобілем, про одноразову виплату грошової матеріальної допомоги, також ґрунтовно відповіла на питання  слухачів.

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питань професійного самовизначення та становлення осіб згаданої категорії, їх адаптації у соціумі і на ринку праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *