Телеміст “Реформи – це просто!” : Тернопіль-Чернігів (відео)

Нещодавно відбувся телеміст  представників Тернопільської та Чернігівської областей в рамках телепроекту “Реформи це просто!” телеканалу TV-4, де говорили про реформу децентралізації в Україні.

Як працюють об’єднані територіальні громади на Тернопільщині та з якими проблемами найчастіше зустрічаються говорили на ток-шоу “Реформи – це просто!”. Мова йшла про децентралізацію.

Тернопільщина досить довгий час займала лідируючі позиції за темпами об’єднання територіальних громад. Зараз на Тернопіллі вже створено 49 ОТГ.

Щодо  Чернігівщини, то там зараз вже є 44 об’єднані територіальні громади.

З Тернопільщини в телемості взяли участь: заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов, виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак, консультанти Тернопільського РВ Ксенія Кара і Максим Черкашин, Шумський міський голова Володимир Плетюк, Великогаївський сільський голова Олег Кохман, заступник Великоївського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Кравчинюк, начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Великогаївської сільської ради, головний бухгалтер Наталя Бойко, Начальник ЦНАПу Великогаївської сільської ради Наталя Висоцька.

З Чернігівщини: голова Городнянської ОТГ Андрій Богдан, консультант з бюджетних питань Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України Микола Силенко, директор Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування  Ірина Кудрик, голова Плисківської ОТГ Марина Вірко та  директор Департаменту фінансів Чернігівської ОДА Валерій Дудко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *