Віктор Овчарук взяв участь у позачергових зборах Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області – це громадська організація, що сприяє впровадженню реформ з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання через податкові механізми, забезпечення прискореного економічного зростання та стимулювання бізнесу до детінізації, добровільної сплати податків до бюджету України заради розвитку вітчизняного виробництва та залучення інвестицій.

Основні завдання організації – створення сприятливого середовища для ведення бізнесу, покращення ситуації із захисту прав та інтересів платників податків, сприяння прозорості діяльності органів державної влади, вплив на процеси законотворення в Україні, реалізація державної політики у податковій, митній та бюджетній сферах.

«Створення сприятливих клімату для ведення бізнесу та активізації підприємництва – таке одне з головних завдань Тернопільської обласної ради та органів місцевого самоврядування краю. У грудні минулого року на сесії обласної ради депутати прийняли обласну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2020 роки, на яку планується спрямувати 3 мільйона гривень. І левова частка з них – 2 мільйони 785 тисяч гривень передбачено на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого та середнього підприємництва. Переконаний, що це вагома підтримка для бізнесу краю.

Тернопільська обласна рада відкрита до співпраці та діалогу, конструктивних пропозицій та цікавих ідей щодо розвитку та зміцнення бізнесу на Тернопіллі», – зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *