Без звуку, але з навушниками: у Тернополі відбудеться нестандартна “Тиха вечірка”

Тернопільські пластуни разом з представниками молодіжної міської ради влаштовують у Тернополі нестандартну вечірку.  Відвідувачів попередили: обов’язково прихопити усмішку, заряджений смартфон з уже завантаженим застосунком Радіо Сковорода, а також навушники.

Усі ми знаємо, що в бібліотеці повинна бути тиша. І це правильно. Але в той же час, бібліотека — це культурний центр, де змовчати напрочуд важко. А що робити, якщо взагалі закортіло провести відривну, сучасну і нестандартну вечірку, та ще й не лише у своїй бібліотеці? Скажете, що це нереально? Хм. Тоді є гарна новина! Разом з друзями з усієї України організовуємо координацію, обладнуємо приміщення і надаємо особливу атмосферу. Радіо Сковорода забезпечує онлайн-трансляцію по всім бібліотекам, що приєдналися до вечірки. А радіодіджей підбирає найкрутіші треки. Присутність одного з найпопулярніших письменників, музикантів та громадський діячів сучасної України — Сергія Жадана — гарантує змістовність онлайн-бесіди“, – повідомили тернопільські пластуни. 

“Тиха вечірка” відбдеться  23 березня о 18:00 в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей, що на вулиці Коперника, 17.

Джерело: https://ternopoliany.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *