У Монастириську провели нараду з питань регіонального розвитку

У середу, 13 березня, в читальному залі  Монастириської  бібліотеки відбулась нарада з питань регіонального  розвитку за участі Монастириського міського голови Андрія Старуха та голови Монастириської РДА Степана Бойка.

На нараду запросили старости Монастириської ОТГ, працівники апаратів Монастириської міської ради та Монастириської РДА.

Розглядали питання розвитку інфраструктури Монастириського району та Монастириської ОТГ зокрема.

Міський голова Андрій Старух звернув  увагу  на те, що при ремонті доріг необхідно враховувати потребу проведення ремонту обласних доріг, також доріг в межах населених пунктів  ОТГ, зокрема в с. Дубенка, Горішня Слобідка, Криниця, а також  по вулицях Коновальця та Гнатюка в місті  Монастириська.

Міська рада зацікавлена у виконанні цих робіт та готова до їх співфінансування.

При обговоренні робіт щодо реконструкції каналізаційної мережі м. Монастириська наголосили  на загрозі зменшення обсягу фінансування у поточному році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на більш, ніж 4 млн. грн., що призведе до відтермінування введення об’єкта в експлуатацію. Це, в свою чергу, збільшить вартість проекту та унеможливить введення в експлуатацію системи очисних споруд у найближчій перспективі. Голова Монастириської РДА Степан Бойко пообіцяв сприяти у вирішенні порушеного питання.

Міський голова Андрій Старух наголосив на важливості проведення капітального ремонту покрівлі Монастириського дитячого ясла-садка «Казка» на умовах співфінансування (проект поданий на конкурсний відбір проектів ДФРР), реконструкції господарських споруд Монастириської ЗОШ (старий корпус).

Джерело: https://monastyryskarada.gov.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *