Учні Лозівської школи побували з екскурсією у військовій частині

Учні Лозівської школи побували на екскурсії у військовій частині А3215, що дислокується у м. Тернополі. Поїздку з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, поглибленого знайомства з військовими професіями організував відділ освіти Байковецької сільської ради.

Кілька слів про військову частину А3215. Це артилерійська бригада. Її воїни героїчно боронять рідну землю на Сході держави, вражаючи своєю мужністю і самопожертвою. За час війни вже 14 військовослужбовців цієї бригади віддали своє життя за Україну.

Лозовецьких школярів радо зустріла начальник клубу військової частини молодший лейтенант Юлія Шкугра й провела цікаву екскурсію.

Вона ознайомила учнів та їхніх наставників з історією частини, зразками озброєння, технікою та приладами, які перебувають на озброєнні військової частини та використовуються під час виконання службово-бойових завдань. А ще Юлія Володимирівна дала вичерпну відповідь на всі запитання гостей.

Школярі відвідали Студію бойової слави артилерійської бригади, експонати якої демонструють бойові заслуги військової частини. Їм також розповіли про будні військовослужбовців, котрі беруть участь в Операції об’єднаних сил. Хлопці та дівчата мали змогу одягнути бронежилет, каску,потримати в руках зброю та уявити себе в ролі воїнів. Усе це справило на них незабутні враження.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *