У Нагірянці Чортківського району працюють над стратегією розвитку громади

14 лютого виїзна робоча група на чолі з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук провела зустріч з громадськістю села Нагірянка.

Нагадаємо, зустрічі в населених пунктах району проводяться у зв’язку із розробленням проекту Стратегії регіонального розвитку Чортківського району на 2019-2021 роки.

Відтак основні моменти зустрічі стосувалися аналізу зробленого за 2016-2018 роки та планування розвитку території на найближчі три роки.

На початку зустрічі голова райдержадміністрації Чайчук розповіла присутнім, над чим працює влада району сьогодні та поставлені завдання на майбутнє. Далі Оксана Тимофіївна прозвітувала про ті проекти, які вдалося реалізувати в районі у 2016-2018 роках.

Сільський голова Петро Головацький коротко розповів про зроблене на території сільської ради та прозвітував про використання державних коштів, підкресливши, що кошти спрямовувалися на найважливіше. Голова комісії з припинення діяльності Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків ознайомив людей зі змінами в Пенсійному забезпеченні, про підвищення пенсій у 2019 році.

Крім того, провідний спеціаліст відділу прийому та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Присяжна проінформувала присутніх з приводу питань, що стосувалися соціальної сфери населення та повідомила про зміни у порядку надання субсидій. Марія Гамбаль, директор Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, повідомила присутніх про право на безоплатну вторинну правову допомогу та озвучила правові послуги, які надають працівники центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги і адвокати.

Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук наголосила, що їх метою є досягнення та напрацювання пропозицій для подальшого розвитку району.

Присутні мали змогу задати представникам влади запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *