Пропозиції до проекту Стратегії регіонального розвитку внесли жителі двох сіл Теребовлянщини

В районі розробляється проект Стратегії регіонального розвитку краю на 2019-2021 роки – документ, за яким Теребовлянщина житиме та розвиватиметься наступні три роки.

Для збору пропозицій та внесення їх у проект Стратегії, в населених пунктах району керівництво райдержадміністрації організовує зустрічі з активами громад.

Чергова зустріч відбулась 14 лютого в селах Підгайчики та Залав’є Теребовлянської ОТГ.

Озвученню та узагальненню пропозицій щодо визначення пріоритетних напрямків розвитку сіл, передували звіти керівників району та Теребовлянської ОТГ. Так, голова РДА Юрій Ништа озвучив присутнім, які реалізовано в районі інвестиційні проекти протягом 2016-2018 років, перший заступник Теребовлянського міського голови Тарас Вітківський та староста с.Підгайчики Любов Войнар – що зроблено за ці роки в ОТГ та селі ПІдгайчики зокрема завдяки реформі децентралізації.

«Як бачимо, в країні відбуваються зміни, які пов’язані із проведенням реформ. Ключовою серед них є реформа децентралізації. Ніхто нині не зможе заперечити той факт, що багато зробленого за останні три роки, не вдалось би виконати без цієї реформи, – наголосив Юрій Ништа. – Саме вона дала додаткові можливості, як фінансові, так і адміністративні, для реалізації багатьох інвестиційних та інфраструктурних проектів. Громада розвивається і чітко бачить перспективу свого майбутнього».

Серед іншого присутні розглянули питання реформування галузі освіти, впровадження нових соціальних проектів «Пакунок малюка», «Муніципальна няня» та монетизації субсидій, підтримки аграрного сектору за ключовими напрямками в рамках державного бюджету на 2019 рік.

За підсумками зустрічі в с.Підгайчики вирішено провести благоустрій парку, кладовища, збудувати спортивний зал; в с.Залав’є – відремонтувати міст та замінити електроопори. І звичайно ж, в обох населених пунктах пріоритетним напрямком роботи є ремонт доріг місцевого та комунального значення.

«Будьте активними жителями свого села, громади, нашої країни. Змінюйтесь самі, змінюйте песимістичне ставлення до реформ і байдужість до всього. Наше майбутнє – в наших руках. Лише спільно ми зможемо побудувати сильну, європейську, процвітаючу державу», – завершив очільник району.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *