Бюджет Байковецької громади, порівняно з 2015 роком, зріс у 30 разів

13 лютого у залі засідань Тернопільської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку Тернопільського району. У його роботі взяли участь народний депутат України Тарас Юрик, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, один з його заступників Ігор Вонс.

Керівник області розповів керівникам та активу органів місцевого самоврядування про позитивні зміни, які відбулися в області у 2015-2018 роках. Найбільший прогрес, за його словами, досягнуто завдяки децентралізації влади. Він також не обминув проблем, які треба вирішувати. Найбільш болюча серед них – це наші дороги. Але процес будівництва і ремонту шляхів є пріоритетом і в цьому напрямку вже багато зроблено.

Тарас Юрик у своєму виступі розповів про те, як Верховна Рада України допомагає і підтримує реформування місцевих органів влади.

Чим живе Тернопільський район? Чого досягнуто? Які його перспективи? На ці питання відповів у своїй доповіді голова Тернопільської районної адміністрації Олександр Похилий.

Голови Байковецької та Великогаївської громад Анатолій Кулик та Олег Кохман розповіли присутнім про колосальні зміни, які відбулися у їхніх громадах з початку децентралізації органів місцевого самоврядування в Україні.

Зокрема, було зазначено, що зараз ці громади мають стільки коштів на розвиток інфраструктури, що років зо п’ять тому таких фінансів не мала вся область.

Голова Байковецької громади Анатолій Кулик почав свій виступ з того, як важко стартувала децентралізація в Україні. Зокрема, він пригадав, як Верховна Рада тоді навіть не включала цього питання у порядок денний і як група активістів та реформаторів, серед яких був і він, добилася зустрічі з Президентом держави, як доводила народним депутатам про необхідність прийняття рішення про децентралізацію.

Час довів правильність цієї реформи. Досить сказати, що бюджет Байковецької громади порівняно з 2015 роком зріс у 30 разів.

Джерело: https://bsr1653.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *