Села Зборівської ОТГ обговорили стратегію розвитку на наступні три роки

Проект Стратегії регіонального розвитку Зборівського району на 2019-2021 роки передбачає комплекс заходів, які заплановано реалізувати у соціально-культурному, економічному, дорожньо-транспортному напрямках.

З метою збору та узагальнення пропозицій, які увійдуть до плану заходів проекту Стратегії, голова райдержадміністрації Ігор Яворський проводить зустрічі з активами громад населених пунктів району.

Чергова така зустріч з громадськістю сіл Перепельники, Вовчківці, Гарбузів, Манаїв, Ярославичі, Монилівка Зборівської ОТГ відбулась 12 лютого, участь у якій взяв також голова районної ради Богдан Максимів.

В ході зустрічі визначенню пріоритетних напрямків розвитку сіл передував аналіз зробленого у 2016-2018 роках в області, районі та в Зборівській ОТГ зокрема.

Досягнення детально були відображені у відеоролику, який підготовлений Тернопільською ОДА, виступах голови РДА Ігоря Яворського та голови Зборівської ОТГ Руслана Максиміва.

Далі в рамках зустрічі присутніх ознайомили із основними аспектами реформ в галузях освіти, культури та медицини, які на даний час проходять в державі. А також розповіли про нововведення в соціальній сфері.

Отож, на 2019-2021 роки присутні визначили такі пріоритетні завдання: благоустрій даних населених пунктів; ремонт доріг місцевого значення; відновлення вуличного освітлення; купівля апаратури в клуб с. Перепельники; налагодження опалювальної системи в закладах освіти. За останні роки в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельники за спонсорські кошти та з місцевого бюджету в закладі замінено 47 вікон і 6 дверей. В подальшому заплановано продовжити роботу по енергозбереженню.

На завершення зустрічі голова РДА Ігор Яворський додав, що за 27 років від часу проголошення незалежності не було зроблено і половини того, що вдалось за останні роки. Цифри говорять самі за себе. Реально зреалізувати все заплановане і в наступні три роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *