На Тернопільщині розробляють проект кластерної співпраці «Від Волині до Поділля»

12 лютого  відбулася  зустріч туристичного активу Шумської ОТГ та представників громад – потенційних партнерів проекту “Створення туристичного кластеру «Від Волині до Поділля» міжмуніципального туризму”.

Центральним питанням заходу було налагодження ефективної міжрегіональної співпраці в галузі туризму та розвиток природно-заповідних територій.

В рамках обговорення досягнуто домовленостей про створення туристичного кластеру «Від Волині до Поділля», який включатиме Шумську об’єднану територіальну громаду та місто Кременець від Тернопільської області, а також Смизьку об’єднану територіальну громаду, території Здолбунівського та Острозького районів.

Проект кластерної співпраці є перспективним, він створить додаткові можливості для розвитку туризму та сприятиме формуванню туристичного продукту нового рівня та якості. Є можливість отримати фінансування на реалізацію проекту в рамках програми «DOBRE». Однією з умов фінансової підтримки є співфінансування від усіх партнерів:  50% бюджету фінансує програма DOBRE, інші 50 % – сумарно забезпечують учасники.

Нагадаємо, що Шумська ОТГ спільно із партнерами  має намір реалізувати проект Міжмуніципального співробітництва, попередню спільну заявку від учасників проекту потрібно подати програмі Dobre до 25 лютого 2019 року.

Джерело: https://shumska-gromada.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *