На Чортківщині працюють над планом перспективного розвитку

Виїзна робоча група на чолі з головою Чортківської райдержадміністрації Оксаною Чайчук, що займається розробкою плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки, побувала на території Товстеньківської сільської ради та Колиндянської об’єднаної територіальнї громади 08 лютого, де зустрілася з активами сіл.

Подібні заходи відбуються згідно складених графіків.
У них взяли участь: депутат обласної ради Володимир Заліщук, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктур райдержадміністрації Борис Гусак, провідний спеціаліст відділу прийому прийняття рішень управління соціального захисту населення Марія Присяжна, місцеві депутати, секретарі, директори загальноосвітніх шкіл, завідувачі будинків культури, лікарі амбулаторій загальної практики сімейної медицини та мешканці сіл.

На зборах жителі села вирішували різні питання життєдіяльності громади.
Сільський голова Борис Качмарський доповів про свою виконану роботу. Зокрема, у 2018 році було зроблено ремонт доріг, замінено вікна, двері та відремонтовано фасад будинку культури, дитячого садка, ФАПу, придбано ноутбук на дитячий садок.

Найактуальнішими питаннями перспективи розвитку села на 2019- 2021 роки було визначено: ремонт дороги; відновлення вуличного освітлення, підтримка закладів охорони здоров’я.

Голова Колиндянської ОТГ Роман Клапків, звітував про свою роботу за останні три роки. Довів до присутніх інформацію, щодо проведеної роботи у кожному населеному пункті та закликав громадськість долучатися до державницьких реформ.

Далі, кожен керівник відділу ОТГ звітував про свою виконану роботу.
«Ми сьогодні маємо провести діалог і спланувати спільну роботу на найближчі три роки», — звернувся до активу с. Колиндяни депутат обласної ради Володимир Заліщук.

Під час дискусії за участі активу громади, визначено такі пріоритетні напрямки розвитку с. Колиндяни: капітальний ремонт будинку культури, освітлення доріг, ремонт дорожнього покриву, ремонт ФАПів та придбання автомобіля.
Провідний спеціаліст відділу прийому прийняття рішень управління соціального захисту населення Марія Присяжна проінформувала присутніх про зміни у порядку надання субсидій- монетизація та про розміри, види державної допомоги у 2019 році.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктур райдержадміністрації Борис Гусак надав інформацію про стан доріг на території району.

Підсумовуючи робочу зустріч, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук прозвітувала місцевій владі про реалізацію проектів по відновленню об’єктів соціальної сфери за період із 2015 по 2018 роки у Чортківському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *