На Тернопільщині викрили мережу фальсифікації виборів?

Що ближче до виборів, то частіше в ефірі політичних шоу російських телеканалів ми чуємо слово «Україна». Що більше кандидатів з’являється, то частіше кремлівські політологи заявляють про їхню бездарність. Що чіткішими стають результати соцопитувань, то наполегливіше переконують у корумпованості цих виборів.

Практично весь свій, і не лише свій, інформаційний ресурс Росія «присвятила» темі виборів Президента нашої держави. І, як би дивно це не було, пропаганда країни-агресора поширюється і на наші ЗМІ. Так поширилась і тенденція до обвинувачень одного чи іншого кандидата у підкупі виборців та інших порушень виборчого законодавства. Українців вже поступово готують до того, що кого б не було обрано Президентом, це відбудеться лише шляхом фальсифікацій.

Тому, надмірна довіра до засобів масової інформації може стати причиною банального «зомбування» цілої нації. Звісно, це не означає, що ми не повинні звертати увагу на відкриті порушення. Кожен громадянин має бути впевненим в тому, що його право вибору не було знівельовано.

Приклад того, що потрібно робити у випадках відкритих порушень виборчого законодавства показав свідомий громадянин з Тернополя. Вчора, 10 лютого, у черговій частині Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області було зареєстровано звернення №4468, що надійшло від пенсіонера, жителя м.Тернополя. Громадянин стверджує, що на його мобільний номер телефону зателефонувала невідома жінка та пропонувала грошові кошти в сумі 500 гривень до та 500 гривень після виборів за його голос за кандидата Тимошенко Ю.В.

Можливо, це якраз той випадок, коли співпраця небайдужого до долі країни пенсіонера і правоохоронних органів стане запорукою викриття реальних порушень виборчого законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *