«Завдяки державним програмам, є можливість підтримати малі фермерські об’єднання, кількість яких в області має збільшуватися», – голова ТОДА

Особливості, здобутки та перспективи розвитку фермерського руху у Тернопільській області обговорювали у середу, 6 лютого, на зборах обласного об’єднання Асоціації фермерів. Присутні мали можливість поділитися не лише власним досвідом та успіхами, а й спільно обговорити проблеми, які виникають під час створення і ведення фермерського господарства.

Приєднався до спілкування і голова облдержадміністрації Степан Барна. Він наголосив, що вперше за багато років у Тернопільській області отримали позитивну динаміку по кількості суб’єктів господарювання.

«Зараз у нашій області діє понад 5 тисяч суб’єктів малого і середнього бізнесу. До прикладу, за останній рік завдяки цьому, з’явилося більше, ніж 8 тисяч нових робочих місць. Ця позитивна динаміка говорить про хороший економічний зріст, адже політика держави залишається незмінною», – констатував очільник області.

Також фермери області поспілкувалися з головою ТОДА стосовно державної підтримки їхньої діяльності та запропонували кілька ідей для подальшої роботи. Він запевнив, що намагатиметься бути союзником для підприємців у межах чинного законодавства.

«Ми повинні розуміти, що є речі, які ми маємо виконувати. Зокрема це стосується легалізації землі, робочих місць, доходів. З такою проблемою ми зустрічаємося часто, але впродовж останніх років вже є позитивні зміни”, – продовжив Степан Барна. Він також відзначив, що завдяки державним програмам, є можливість підтримати малі фермерські об’єднання, кількість яких в області має збільшуватися.

Джерело: http://www.oda.te.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *