Відбулася зустріч із активом Колодненської ОТГ

В Збаразькому районі керівництво райдержадміністрації продовжує зустрічатися з активами громад населених пунктів з метою визначення пріоритетних напрямків розвитку окремих територій та району в цілому.

Днями перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Тиньо, керівники окремих структурних підрозділів провели зустріч із активом Колодненської ОТГ.
На початку зустрічі присутні переглянули відеоролик про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Збаразької районної державної адміністрації, в тому числі про заходи щодо забезпечення реформ та децентралізації влади та пріоритети розвитку району в усіх галузях, розглядалися пропозиції до підготовки проекту стратегії регіонального розвитку територій на 2019-2021 роки.
Обговорили питання розвитку Колодненської громади протягом 2016-2018 років та її перспективи. Серед іншого розглядались питання розвитку освіти, охорони здоров’я та соціального захисту в умовах реформування.
Участь у нараді взяв директор Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Віктор Литвинчук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *